LEPIRKUMU GROZIŅŠ - Kopsumma: 0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

FINNMAX D-AspaMax 150g

FINNMAX D-AspaMax 150g

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: FINNMAX D-AspaMax 150g

Tavahind: 19,90 €

Soodushind 9,75 €

D AspaMax on 100% D-asparagiinhape pulbrina
D-asparagiinhapet (aniooni nimetatakse D-aspartaat, tuntud ka kui D-asparagiinhape) on looduslikult esinev aminohape organismis, mis on kõige arvukam kehakudedelt, eriti endokriinsüsteemi käbinäärmes, ajuripatsis ja munandites meestel.

D-asparagiinhape on optilise isomeeri L-asparagiinhape. L- ja D-vormidel on üksteisest erinevad mõjud, aga et saada soovitud mõju, ei peaks see sisaldama L-või DL-asparagiinhapet, vaid just soovitud D-asparagiinhapet.

D -asparagiinhape suurendab testosterooni ja luteiniseeriva hormooni (testosterooni reguleeriv hormoon) taset. Luteiniseeriv hormoon stimuleerib Leydigi rakke, mis põhjustab testosterooni teket.

Miks me vajame rohkem testosterooni ?
Kõrgendatud testosterooni tase toob kaasa kiirema rasvapõletuse ja lihaste kasvu. Parem heaolutunne ja lihaste taastumine. Paraneb valkude omastatavus

Uuringus Napoli ülikoolis leiti , et testosterooni suurenes umbes 40 protsenti meestel, kellele anti 3 grammi D - asparagiinhappe ( DAA ) 12 päeva. Võrreldi seda platseeboga ( võlts D - asparagiinhape ). Luteiniseeriva hormooni tase kasvas 25 protsenti. DAA on ohutu ja tõhus toidulisand testosterooni taseme tõstmiseks.

Pakend 150g
Päevane annus 3,1g