Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

130cm BUSHIDO poksi treeningkott 30kg

130cm BUSHIDO poksi treeningkott 30kg

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: W130x35

139,00 €

PREMIUM KLASSI TREENINGKOTT
MÕÕTMED 130x35 CM
KOTI KAAL: LÄHENE. 30 KG


Poksikott 130 on ideaalne valik noortele, naistele ja kodus treenivatele inimestele.
Koti kõrgus ja kaal on valitud tehniliseks, puhke- ja vastupidavustreeninguks.


Koti kõrgus: 130 cm
Keti kogupikkus ketiga: 170 cm
Kaal: umbes 30 kg
Valides DBX BUSHIDO poksikoti, võite olla kindel, et investeerite seadmetesse, mille kvaliteeti on kontrollinud sajad profiklubid üle Euroopa ning tuhanded mängijad ja üksikkliendid.


TÄHELEPANU! Vaadake võltsinguid!


Mõned odavamate kottide tootjad pakuvad sama nišši nagu Bushido kottides, samas kui sellise materjali ostukulud ületavad nende pakutavate kottide väärtust. Kas sa tõesti usud, et nad müüvad kotte alla nende tootmiskulude?


Pidage meeles, et kott saab palju koormust, seetõttu on vaja kasutada kõrgeima kvaliteediga materjale. Me ei tee selles küsimuses järeleandmisi - kõige tähtsam on materjali kvaliteet ja vastupidavus. Tänu sellisele lähenemisele tootmisele on meie boksikotid pälvinud tunnustuse mitte ainult harrastajate, vaid ka paljude tiitliga mängijate ja treenerite seas nii Poolas kui ka välismaal.


Kott on 130 cm kõrge ja ümbermõõduga umbes 110 cm (läbimõõt umbes 35 cm) ja on mõeldud peamiselt koduseks kasutamiseks. Selle kaal ja suurus tagavad treeningutele piisava mugavuse ja ei kao mõõtmetega üle jõu, mistõttu valivad neid kotte eriti innukalt inimesed, kes riputavad neid korteritesse või väikestesse kodusaalidesse.


Kott on juba täidetud umbes kaaluni. 40 kg.
Ketiga koti pikkus on 160 cm!
Kott on varustatud täiendava kinnitusega, mis võimaldab teil koti alt kinnitada, piirates selle õõtsumist treeningu ajal. Kotid tuleks kinnitada laienditele, ärge kasutage selleks jäikaid köisi.


MÄRKUS: koti ketid on varustatud täiendava eemaldatava karabiiniga, tänu millele saate keti pikkust vabalt reguleerida, kohandades selle pikkust madalate ruumide järgi.


Poksikoti tehnilised parameetrid:


Koti kõrgus: 130 cm
Ketiga kõrgus: 170 cm
Kaal: umbes 40 kg
Ümbermõõt: umbes 110 cm
Garantii: 3 AASTAT
Päritolu: Poola