Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

ARM BLASTER - BUSHIDO, tugi biitsepsite treenimiseks

ARM BLASTER - BUSHIDO, tugi biitsepsite treenimiseks

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: ARB-730

55,00 €

Arm Blaster on seade, mis võimaldab teil bicepse tõhusalt isoleerida, tagada küünarvarre täiuslik läbipaine ja maksimeerida selle lihaseosa treenimise efektiivsust.


Arm Balsteri seadet populariseerisid juba 1970. aastatel Arnold Schwarzenegger ja Franco Columbu ning paljud juhtivad kulturistid kasutavad seda tänapäevani edukalt.


Üks ebaefektiivse biitsepsi treeningu peamistest põhjustest on selle lihase vähene isoleerimine treeningu ajal, paljud inimesed toetavad ennast treeningu ajal teiste lihaste osadega (abistamine õlgadega, kiikumine jne), mis põhjustab biitsepsi alatreeningu.


Arma Blasteri abil tagate oma torso stabiilsuse ja minimeerite tehnilistest vigadest põhjustatud vigastuste riski. Arm Blasteri abil treenimine võib olla suurepärane alternatiiv scotipingile.


Arm Blaster DBX BUSHIDO on valmistatud täielikult kõrgekvaliteedilisest terasest, mis muudab selle raskete koormuste treenimisel  deformatsioonide suhtes vastupidavaks. Seadme anatoomiline profileerimine muudab seadmega treenimise mugavaks ja võimaldab harjutusi suure koormusega.


Pikk reguleeritav rihm võimaldab seadet vabalt reguleerida.


Tehnilised parameetrid:
Materjal: teras, nailonist rihm
Rihmade pikkuse reguleerimine
Eesmärk: bicepsi treenimine isoleeritud
Garantii: 24 kuud