Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

Kõrgkvaliteetne HC Pro kummist matt spordisaalidele

Kõrgkvaliteetne HC Pro kummist matt spordisaalidele

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: HC Pro Kummimatt

24,90 €

Kõrgkvaliteetsel HC Pro kummimati üks pool on karedam, kui teine. Olenevalt kasutusotstarbest saate valida, mis pidi matte kasutate. Üldiselt spordisaalides paigutatakse mattide kare pool alla. Kummimatid hoiavad saali renoveerimistööde kulud all, kuna matid välistavad treeningu käigus põrandapindadele tehtavad kahjustused. Kummimatid tuleb põrandale laiali laotada enne sporditrenažööride ja jõusaalivarustuse paigaldamist.


Lisaks on pikas perspektiivis veel 5 eelist: 


1. Tagab põrandate hea seisukorra, ning te ei pea tulevikus korvama põranda remondikulusid üürileandjale.

2. Kui otsustate kolida oma spordisaaliga,siis saate võtta matid kaasa järgmisesse saali, või müüa need edasi praktiliselt sama hinnaga, millega need ostsite.Kogukulud on väga väikesed võrreldes teiste alternatiividega.

3.Te ei pea palkama kallist põrandakatte paigaldus firmat, kuna saate matid ise oma äranägemise järgi lihtsasti maha laotada.

4.Kummimatid muudavad tavalise ruumi väljanägemiselt ja mugavuselt "PRO" tasemega jõusaaliks. Neil on mugav kõndida ja harjutusi sooritada.

5.Kummimattidel saab sooritada palju erinevaid harjutusi nagu näiteks venitused, kõhulihaste harjutused, kükid, seljalihaste harjutused jne.  sest mattide pehme pind tagab mugavuse ja ohutuse harjutuste sooritamiselt


 


Kummimati mõõtmed: 100cm x 100cm x 1.5cm


Alusel 50 - 80m2


 


Hinnad:


24.90 eur / tükk
450    eur / 20 tükki
1100  eur / 50 tükki
2100 eur / 100 tükki