Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

SELF Xtreme CELLXPAND.2

SELF Xtreme CELLXPAND.2

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laost otsas

SKU: self cellxpand2

Tavahind: 43,90 €

Soodushind 30,73 €

SELF Xtreme CELLXPAND.2 on magusainega toidulisandikompleks tugevatest anaboolsetest ainetest, mis on eluliselt tähtsad lihaste funktsioneerimiseks ja kehakoostise muutmiseks. See on ainulaadne segu beta-alaniinist, kreatiinist, BCAA-st, L-tsitruliinist, L-alaniinist, tauriinist, elektrolüütidest, vitamiinidest ja süsivesikutest, mis parandavad lhiaste verevarustust treeningu ajal. Parem verevarustus tõhustab anaboolsete ainete ja toitainete imendumist, mis omakorda tagavad lihaste funktsionaalsuse ja vastupidavuse ning kindlustavad sellega efektiivsema treeningu.


Kreatiinmonohüdraat parandab uuringute kinnitusel seeriavastupidavust jõutreeningutes ja lisab maksimumjõuda lühiajalistes sooritustes.


Beta-alaniin blokeerib piimhapet ning aeglustab lihaste väsimist koormuse ajal. Beeta-alaniini ja kreatiini koos kasutades on võimalik vähendada organismis ka rasvmassi ning suurendada lihasmassi rohkem kui üksnes kreatiini tarbides.


L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin on hargnenud ahelaga aminohapped, mille kohta on uuringud tõestanud, et need kiirendavad taastumist, stimuleerivad lihaskasvu ja parandavad sooritusvõimet. On märgatud, et nimetatud aminohapped tõstavad suurte koormustega treenivatel sportlastel nii maksimumjõudu kui ka vastu pidavust.


DL-fenüülalaniin omab valuvaigistavad toimet ja aitab paremini toime tulla treeningust tingitud sttressiga.


L-tsitrulliin parandab lihaste vastupidavust, kuna tsitruliinmalaat suurendab aeroobset energiatootmist ja hoiab ära väsimust. Tsitruliin suurendab lämmastikdioksiidi taset, mis tagab parema vereringe, hapnikutaseme suurenemise ning toitainete transpordi.


L-alaniin osaleb glükogeneesis protsessis , kiirendades see läbi veelgi keha energiavarude taastumist lihaste ja maksa glükogeenivarude taastäitmise kaudu.


Tauriin on üks suuremaid orgaanilise lämmastiku hoiustajaid, takistades katabolismi teket. Samuti stimuleerib tauriin närvisüsteemi ning vähendab väsimustunnet.


Magneesiumil on tähtis roll südamelihaste töös ja vereringe reguleerimises, energia vabastamises ning närvide ja lihaste töös. Magneesium osaleb vähemalt 300 põhilises ensümaatilises reaktsioonis ning mõjutab süsivesikute ainuvahetust ja aktiveerib aminohappeid.


Kaalium on vajalik vee hulga reguleerimiseks kudedes ja vererõhu langetamiseks, erinevate ensüümide aktiivsuse ja lihaste töö tagamiseks, valkude ja süsivesikute ainevahetuseks, neerudest mürgiste ülejääkida eraldamiseks.


Kaltsium kindlustab veresoonte seinte normaalse läbilaskvuse, aidates toitainetel läbida rakuseinu, ning tagab lihaste normaalse töö.


Naatrium on vajalik vee reguleerimiseks kudedes, vererõhu mõjutamiseks, happe tasakaalu säilitamiseks organismis ja närviimpulsside edasikandmiseks.


Kasutamine: Päevane annus 50g (2 mõõdulusikatäit) segada 500ml veega. Sobib kasutamiseks enne treeningut, treeningu ajal ja peale treeningut. Toodet ei tohiks kasutada üle 8 nädala järjest. Pikaajalisema kasutuse korral konsulteerida spetsialisti või treeneriga. Mitte kasutada rasedatel ja alla 18-aastastel.


 cellxpand2Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.
Maaletooja: Relika OÜ, , tel 6616988 www.hcgym.eu , www.toidulisandid.ee

Detailid

Eestikeelne täpne koostis on pildifailis.