Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

HC PRO Ristiveduplokk 100kg-140kg

HC PRO Ristiveduplokk 100kg-140kg

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: 6745

Tavahind: 2 990,00 €

Soodushind 2 790,00 €

Ristivedu

Mõõdud -cm x -cm x -cm

Nagu kõik HC Gym seadmed, on ka see aparaat valmistatud käsitööna, eriti vastupidavast ja paksust materjalist ja vastab ka kõige nõudlikuma treenija vajadustele ning on loodud kestma. Vastavalt kliendi soovile on võimalik aparaadi värv valida vastavalt.

Plokil kasutatakse väga tugevaid ja kulumiskindlaid trosse, mis ei purune ja kestavad.

Rullikud ja laagrid millel tross jookseb on valmistatud eriti vastupidavast ja kulumiskindlast metallist Kindlasti ei kasutata HC Gym aparaatidel plastmass või plastmasskattega rullikuid nagu kehvematel sarjadel.

Rullikud on aparaadi küljes igasse suunda liikuvad, seega saate mugavalt valida oma asukohta erinevaid harjutusi tehes. Kaablid jooksevad nii alt kui ülevalt, et pakkuda rohkem erinevaid võimalusi.

Ploki külge on kinnitatud ka lisafuntsioonina lõuatõmbamise kang. Vaata pilti. Loomuliklult on spetsiaalsed avad, et oleks võimalik seadmed kinnitada turvaliselt põranda kui ka seina külge.

Võimalik on tellida väiksema ja ka suurema raskusega plokke. Vastavalt sellele kujuneb ka lõplik hind. Antud 100kg asub ka kohapeal HC GYM-s ja see katab ka kõige nõudlikuma treenija vajadused. Kui soovite kasutada plokki ka triitsepsi treenimiseks, siis alati võimalus tellida veelgi raskemaid plokke.

Tarneaeg 2-30 päeva vastavalt sellele, kas seade kohapeal olemas ja vastab kliendi soovile.
Tasuta kohaletoimetamine Eesti piires alates 2000 eur tellimuse puhul!
Garantii 2 aastat.

LIsainfo saamiseks kirjuta info@bonsuna.com