Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

HC PRO võimlemiskumm

HC PRO võimlemiskumm

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: EX047 K3/parem

Tavahind: 19,90 €

Soodushind 14,90 €

Treeningvahend võimlemiseks või treenimiseks.

PREMIUM KVALITEET - paindlik puuvillasest riidest disain, pehme ja libisemiskindel. See treeningvahend ei pigista, ei tõmba ega haara nahka nagu lateks- või tavalised kummid. See on katsudes pehme ja ei libise treeningute ajal üles ega alla.

SOBILIK IGA STAAŽIGA TREENIJATELE -  sobib nii meestele kui naistele mis tahes vormis olles! Saate kasutada jalgade, pahkluude, puusade, selja, käte ja õlgade treeninguks, võimaldades Teil täiuslikku vastupanu taset! See aktiveerib ja tugevdab tuharate tööd kasutades seda enne treeningut, treeningu ajal või peale treeningut.

DÜNAAMILINE TREENINGVAHEND - see on väike ja kerge ning mahub spordikotti, seljakotti või rahakotti. Meie võimlemiskumm on lihtne pilatesetundi või jõusaali kaasa tuua. Mõeldud ka soojenduseks ja venitamiseks. Vastupidav, sobib, kuhu vaja! Väga mugav võtta kaasa tööle või puhkusele.

TÄIUSTATUD LIHASTE VORMIMINE: see treeningkumm aitab Teil koormata lihaseid nii nagu ilma kummita seda ei saaks. Näiteks asetades kummid kükkimise ajal reite kohale ja surudes samal ajal jalgu lahku või tehes etteasteid või astudes vasakule,  paremale või taha kummi samal ajal venitades koormates hoopis teisi lihaseid - võimalusi on palju rohkem kui ilma kummita, et oma lihaseid igakülgselt vormida.

Brand: HC PRO
Ümbermõõt: 100cm
Laius: 8cm