Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

Kõrgkvaliteediline HC PRO 3x100x100cm kummist matt - CE sertifikaadiga

Kõrgkvaliteediline HC PRO 3x100x100cm kummist matt - CE sertifikaadiga

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: HCPRO_3x100x100cm_kummist_matt_CE_sertifikaadiga

39,90 €

KÕRGKVALITEETNE HC PRO 2CM PAKSUNE KUMMIST MATT SPORDISAALIDELE


Kõrgkvaliteetsel HC Pro kummimati üks pool on karedam, kui teine. Olenevalt kasutusotstarbest saate valida, kumbapidi matte kasutate. Üldiselt spordisaalides paigutatakse mattide kare pool alla. Kummimatid hoiavad saali renoveerimistööde kulud all, kuna matid välistavad treeningu käigus põrandapindadele tehtavad kahjustused. Kummimatid tuleb põrandale laiali laotada enne sporditrenažööride ja jõusaalivarustuse paigaldamist.Lisaks on pikas perspektiivis veel 5 eelist:


1. Tagab põrandate hea seisukorra, ning te ei pea tulevikus korvama põranda remondikulusid üürileandjale.
2. Kui otsustate kolida oma spordisaaliga,siis saate võtta matid kaasa järgmisesse saali, või müüa need edasi praktiliselt sama hinnaga, millega need ostsite.Kogukulud on väga väikesed võrreldes teiste alternatiividega.
3.Te ei pea palkama kallist põrandakatte paigaldus firmat, kuna saate matid ise oma äranägemise järgi lihtsasti maha laotada.
4.Kummimatid muudavad tavalise ruumi väljanägemiselt ja mugavuselt "PRO" tasemega jõusaaliks. Neil on mugav kõndida ja harjutusi sooritada.
5.Kummimattidel saab sooritada palju erinevaid harjutusi nagu näiteks venitused, kõhulihaste harjutused, kükid, seljalihaste harjutused jne. sest mattide pehme pind tagab mugavuse ja ohutuse harjutuste sooritamiselt


Kummimati mõõtmed: 100cm x 100cm x 3cm