Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

MedX Super Stretch

MedX Super Stretch

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laost otsas

SKU: MedX superStretch

7 990,00 €


Patenteeritud tehnoloogia paneb keha biomehaaniliselt soodsaks positsiooni efektiivse venitamise jaoks


Seitse erinevat venitusprogrammi suurendab põlve, puusa, selgroo, õlgade, küünarnuki ja randme liikumist, lisaks seitsme suurema lihasrühma, sh hamstring'i ja puusapiirkonna venitamine


Dimensions: L:158cm  W:107cm H: 200cm 


Nautilus jõusaaliseadmete arendaja Arthur Jones'i uusim ja parim MedX trenažööride sari, mis läks veel arendusega sammuvõrra edasi võrreldes Nautilus trenažööridega.

MedX seeria seljapink on ainuke trenažöör maailmas, millega saab tugevndada selgroogu – Jah, lugesite õigesti!


MedX seadmetes peegeldub Arthur Jones'i 40-aastane kogemus seadmete projekteerimisel ja arendamisel. MedX seadmeid on testitud tavainimestel, ning Olümpia tasemel jõutõstjatel. Suurim jõunäitajate tõus on olnud +2000% kolme kuu jooksul.Kõik MedX seadmed on patenteeritud. Seerias on 25 erinevat seadet. MedX seeria kuulsaim seade on MedX Lumbar Machine, mis uuena maksab 50 000$ ja kasutatuna 15 000$.

Meil on laos olemas Batimaade ja Soome ainsad MedX seadmed, mis on imporditud otse Saksamaalt.Kõik meiepoolt müüdavad kasutatud trenažöörid on õlitatud ja puhastatud.

Trenazöörid on pakitud EUR-alusele, ning vajaduse korral saame veel lisada teisi tarvikuid(hantlid ja kangikettad)Tarneaeg 2 tööpäeva alates makse sooritamisest.


Kohaletoimetamine DSV transpordiga otse ukseni
Eestisisene transport TASUTA!Info@hcgym.eu