Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

OsmoPure 1 kg, süsivesikute preparaat

OsmoPure 1 kg, süsivesikute preparaat

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laost otsas

SKU: 3746

Tavahind: 11,90 €

Soodushind 5,95 €

OsmoPure on glükogeeni tankimiseks välja töötatud süsivesikute preparaat, mille spetsiaalsed - kõrget molekulmassi omavad glükoosi polümeerid, annavad süsivesikulahusele madala osmolaalsuse, mis võimaldab OsmoPurel täita tühjad glükogeeni varud väga kiiresti Tegemist on toidulisandiga. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult. Parim enne kuupäev on märgitud pakendile. Maaletooja: Relika OÜ, , tel 6616988 www.hcgym.eu , www.toidulisandid.ee

Detailid

"Manninen Nutraceuticals Oy tooted on farmatseutilise puhtusega, mis garanteerib kvaliteetseima koostise, mida hetkel on võimalik saada."

(Osmolaalsus, näitab vees lahustunud aineosakeste hulka. Mida suurem on lahustunud aineosakest hulk, seda aeglasemalt jook imendub.) Kõrge süsivesikute sisaldusega spordijook imendub aeglasemalt, kui madala süsivesikute sisaldusega jook.

OsmoPurest saadav kasu ei piirdu ainult glükogeeni varude täitmisega, sest samal ajal tõhustab ta ka teiste toitainete üleminekku lihasrakkudesse.OsmoPure on ideaalne toode tarbimiseks enne trenni, selle ajal ja vahetult pärast seda.

Annustus: 50-150g ööpäevas.

Neutraalse maitsega ja lahustub kergesti vedelikes.

Kogus: 1 kg

Toiteväärtus keskmiselt per 100g
Energiat 1579kj / 376kcal
Valke 0g
Süsivesikuid 94g
Rasva 0g

Soovitatud päevadoosi ei tohi ületada. Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Säilitatakse toatemperatuuril .Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kõlblikkusaeg on märgitud pakendile.


"Olles maailmanimega spordimeditsiini teadlane, on Manninen välja töötanud unikaalsed tootevalemid ning kontrollib kogu tootmisprotsessi otsast lõpuni. Erinevalt paljudest teistest suurtootjatest, kes enamjaolt ostavad tootekomponente sisse ja pigem keskenduvad tõhusale turundusele, on Manninen „kättpidi“ laboris, tagades toodete kõrge kvaliteedi ning parima hinna-kvaliteedi suhte. Manninen Nutraceuticals Oy on pärjatud GMP märgiga - heade tootmistavadega ettevõte, mis on kõrge rahvusvaheline tunnustus."


Soovidkohe?
Tule Vana-Narva mnt 22 ja osta.