Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

OstroVit BCAA 20-1-1 400g

OstroVit BCAA 20-1-1 400g

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: OstroVit_BCAA_20-1-1_400g

Tavahind: 25,90 €

Soodushind 17,49 €

BCAA (hargnenud ahelaga aminohapped) on hargnenud aminohapped: leutsiin, valiin ja isoleutsiin. Neid ühendeid nimetatakse selleks nende keemilise struktuuri ulatusliku külgahela tõttu. Need kuuluvad eksogeensete aminohapete rühma, mis on meie toidus vajalikud, kuna keha ei suuda neid ise toota. Need on enamiku valkude sünteesi lahutamatu osa ja üle 30% meie lihastest koosneb BCAA-st.

Pole kahtlust, et BCAA mängib meie toitumises põhirolli mitte ainult tervise, vaid ka lihaste ülesehitamise, pärast rasket treeningut taastumise ja keharasva vähendamise osas. BCAA tarbimist tuleks suurendada eriti raskelt treenivatel inimestel. Füüsilise aktiivsuse suurenemisega suureneb nõudlus asendamatute aminohapete järele.

Leutsiin - L-leutsiin - aitab vähendada väsimust väsimuse vähendamise perioodidel. Seda peetakse kõige olulisemaks aminohappeks, mis stimuleerib valgusünteesi. See toetab meie lihaste struktuuri ja tugevust. See toimib mTOR kinaasi - meie keha peamise metaboolse raja - aktivaatorina, mis vastutab peamiselt uute lihaskiudude suurenenud sünteesi eest. Uuringud näitavad, et L-leutsiin suurendab meie insuliinitundlikkust. See soodustab ATP - suure energiaga sidemete, mis annavad meie kehale energiat, suurenenud transporti.

Aitab kaasa lihasjõu suurenemisele
BCAA-ga täheldatakse lipolüüsi suurenemist, see tähendab rasvhapete oksüdeerumise suurenemist - ideaalne lisand keharasva vähendamiseks
BCAA toidulisandid vähendavad treeningujärgset füüsilist ja vaimset väsimust
Paljud uuringud viitavad ühehäälselt antikataboolsele toimele (see on põhjustanud valkude lagunemist lihaskoes)
BCAA kasutamine energiaallikana - säästab lihaste glükogeeni
Tõestatud neurotransmittereid reguleeriv toime

SOOVITUSLIK KASUTAMINE Lahustage shakeris üks portsjon toodet 10,5 g (2 kühvlit) 250 ml vees. Treeningpäevadel võta üks portsjon päevas enne või pärast treeningut. Treeninguvälistel päevadel võta pärast ärkamist üks portsjon.

100g / 1 portsjon
L-leutsiin 57,14 g / 6000 mg
L-isoleutsiin 2,857 g / 300 mg
L-valiin 2,857 g /300 mg


Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.