Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

Ostrovit CREATINE Limited edition, maitsestatud kreatiin 550g

Ostrovit CREATINE Limited edition, maitsestatud kreatiin 550g

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: Ostrovit CREATINE Limited edition blueberry flavour 550g

9,90 €

On tehtud erinevaid kreatiinivorme, aga põhjaks ja parimaks jääb ikkagi monohüdraat.


- Toetab anabolismi, suurendab lihaste kasvu;
- Parandab taastumist pärast treeningut;
- mõjutab keha tugevuse ja vastupidavuse suurenemist;
- Suurendab ATP tootmist;
- kaitseb lihaseid katabolismi eest;
- kõrvaldab keha väsimuse;


Kreatiinmonohüdraadi söömine suurendab lihaste kreatiiniladustamise ja lihasrakkude sisemise vedeliku kogust. Organismi kreatiiniladustamise kasv võimaldab tõhusamat treeningut ja kiiremat taastumist. Lihaste rakkude sisemise vedeliku kasv toob kaasa nn. valgusünteesi lihasrakkudes.


Kreatiin mängib olulist rolli energia ülekandes kus see võimendatakse ja on vajalik eriti sprintides ja raskuste tõstmisel.
Mitmed teaduslikud uuringud on tõestanud, et kreatiin lisab oluliselt lihaste sooritusvõimet.


Kreatiin monohüdraat aitab kehal toota suuremaid koguseid adenosiintrifosfaati, mis on vajalik tõhusaks lihaste kokkutõmbumiseks. Suurem kogus adenosiintrifosfaati parandabki tugevuse, jõu ja vastupidavuse taset.


Koostis: Kreatiinmonohüdraat 100%
Maitse: mustikas


Sega 6-7g päevas vee või mahlaga ja tarbi koheselt.
Creatine Monohydrate 5g


ALLPOOL TOOME VÄLJA TUNTUD VÕISTLUSSPORTLASTE SOOVITUSED, MIS ON VÄLJA KUJUNENUD NENDE ISIKLIKE KOGEMUSTE KAUDU.Kreatiini kasutamisest spetsiifilisemalt vastavalt eesmärkidele:
100% kreatiin monohüdraat on ainus kreatiinivorm, mis reaalselt ka tulemusi annab ja teised vormid baseeruvad nagunii monohüdraadile. Seda nii jôu, lihasmassi kui vastupidavusalade puhul. Kasutamisjuhises on vaid alade vahel erinevad.Jôuarendamiseks:
Esimene nàdal kasutada 30g pàevas: 15 g enne hommikusööki - segada 150 ml leige glükoosi vôi fruktoosiveega. (Sobib ka mesi) Lihtsüsivesik soodustab kreatiini imendumist lihasrakkudesse! Seega oluline moment, mida just alati ei tehta max kasu saamiseks.
Teine 15 g samamoodi koos magusa joogiga KOHE peale jôutreeningut.
Teisest nàdalast alates kui lihasrakud on nö kreatiiniga laetud, piisab selle taseme hoidmisest korra pàevas hommikusöögiga.
Selliselt kasutada minimaalselt KOLM kuud jàrjest. Siis kuu vahet ja korrata.

Lühemaperioodilises nn kuurid ei anna erilist tulemust. Kehas toimub vaid liigse vedeliku peetus ja jôuarengut toetavat efekti ei teki kuna jôuarendamises on üks kuu liiga lühike periood.


Kuiva lihasmassi arendamiseks (kulturistid, fitnessid, fit-modellid, bikiinifitnessid jne):
Kasutamisperiood minimaalselt KUUS kuud - kuni aasta. Alljàrgnev kasutusjuhend tagab kuiva lihasmassi juurdekasvu kuid KOOS koos vastava dieediga.
5 g enne hommikusööki koos glükoosi vôi fruktoosi veega ja 5 g kohe peale kangitreeningut samuti magusa joogiga.


Seda siis treeningpàevadel. Kui kangitreeningut ei ole siis ainult hommikune kogus 5 g.


Selliselt kasutades ei seo kreatiin lihastes liigset vedelekku vaid teeb seda sedavôrd kui palju on vaja lihastakkude valgusünteesi stimuleerimiseks. Ehk eesti keeles valkude omastamine paraneb. Valgud on aga rakkude peamine ehitusmaterjal.


Vôistlejad- kulturism, fitness, bikiinifitness, bodyfitness ei peaks vôistlueelselt kreatiini kasutamisest loobuma liikveloleva vààrinfo kohaselt nagu hoiaks see vett nô nahavahel. Ôigesti planeeritud dieedi puhul on tulemus parim vôimalikest.


Kestvusalad:
Igapàevaselt 5 g samamoodi koos magusa joogiga enne hommikusôôki. Kasutusperiood pool aastat kuni aasta jàrjest või terve treeningettevalmistuse ja vôistlushooaja jooksul. Kogus ei seo kehas liigset vedelikku kuid teeb oma toimega taastumise kiiremaks.


Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.