Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

OSTROVIT Creatine + Taurine, kreatiin + tauriin 700g

OSTROVIT Creatine + Taurine, kreatiin + tauriin 700g

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: OSTROVIT Creatine + Taurine 700g

13,90 €
Mis on kreatiin? Kreatiinmonohüdraat on looduslikult esinev metaboliit, mis on leitud punaste lihaste koes. Kreatiin toimib võimsa ergonoomilise abivahendina, mis mängib olulist rolli lihaskoe pingutamisel ja sportliku jõudluse suurendamisel.

Kreatiin võib aidata suurendada lihaste pöördemomenti (tugevust), parandada vastupidavust, viivitada väsimust ja aidata säästa lihaskiudude suuremat tugevust.

Meie kreatiin on sertifitseeritud 100% puhtusega. Meie kreatiinis ei kasutata kunagi täiteaineid; ainus koostisosa on 100% puhas kreatiinmonohüdraat.

100% puhtusastmega kreatiini monohüdraat parandab teie lihaste jõudlust suure intensiivsusega tegevuste, näiteks kehakaaluga treenimise, jooksmise ja muu aeroobse või anaeroobse treeningu ajal. Kõige puhtamat kreatiini, mis annab teile parima lihasenergia tootmise.

Kreatiinmonohüdraati töödeldakse eriti peeneks 180 mikroniks, tagades nõuetekohase dispersiooni ja on väga peeneteraline.

Kreatiinmonohüdraat on valmistatud ainult kõige arenenumate tehnikate abil ja vastab rangele rahvusvahelisele molekulaarsele valemile:

- Kliiniliselt tõestatud
- lihaste hüdraator
- raku võimendaja
- ATP aktivaator

Tauriin on teatud tüüpi aminohape, mida organism toodab ise.

- Toetab valgusünteesi
- Aitab säilitada raku membraani stabiilsust
- Toetab ainevahetust
- Parandab südame funktsioon

Tauriin on kõrge kvaliteediga toidulisand toitumise täiustamiseks. Tauriin täidab tähtsaid metaboolseid ülesandeid. Antud bioloogiline ühend ei ole küll keha valkude ehituselement, kuid see-eest mängib väga olulist rolli aminohapete tranformatsiooniprotsessides.
Tauriin aitab reguleerida pulssi, säilitada raku membraani stabiilsust ning vältida raku ületegevust. Osaleb sapphapete sünteesis, südamelöökide regulatsioonis, aju neuronite ja kesknärvisüsteemi tegevuses. Tauriin takistab ka serotoniini moodustumist, mis eritub füüsilise aktiivsuse korral ja põhjustab väsimust. Toimib ka antioksüdandina. Sarnaselt insuliinile aitab tauriin kaasa kreatiini transpordile lihasrakkudesse muutes selle toime veelgi efektiivsemaks.
Ühesõnaga väga vajalik aminohape, et treeningud oleksid tulemusrikkamad.

* Üks parimaid kombinatsioone on tauriin ja kreatiin koos, nad parandavad lihaste jõudu füüsilise aktiivsuse ajal. Just selle pärast leidubki tauriini paljudes trennieelsetes lisandites. Lisaks südame töövõime parandamisele treenitud sportlastel, võib tauriin paranda sooritusvõimet võistlustel. Samas on tauriini heaks omaduseks veel ka lihasraku suurendamine.


Serveerimise suurus: 2,5g
Kreatiinmonohüdraat 2473 mg
Tauriin 25 mg
Vitamiin B6 2,5mg

Lahustage üks portsjon (2,5 g) 100–150 ml vees või oma lemmikmahlas 1-2x peävas. Kasutada kohe pärast valmistamist.

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.