Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

OstroVit Five Stars Creatine, kreatiinide segu 300 g

OstroVit Five Stars Creatine, kreatiinide segu 300 g

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: OstroVit_Five_Stars_Creatine_300g

9,97 €

Kreatiini segu neile, kes soovivad saavutada kasulikke anaboolseid, ergogeenseid ja antikataboolseid eeliseid. Lisand, mis on loodud lihaste kasvu toetamiseks, taastumise ja energia suurendamiseks pikemate, tõhusamate ja raskemate treeningute jaoks.

Kreatiinmonohüdraat - suurendab võimsust ja treenib vastupidavust. See suurendab fosfokreatiini hulka lihastes, suurendab meie energiapotentsiaali varusid. See põhjustab veepeetust lihasrakkudes, luues ideaalse anaboolse keskkonna. Lisaks on uuringud näidanud, et kreatiini kasutavad inimesed on saavutanud lahja lihaskoe suurema kasvu kui need, kes seda pole kasutanud.

Kreatiini kollane malloriit - või TCM - on anaboolse toimega, toetab puhta lihasmassi moodustumist ning suurendab keha tugevust ja efektiivsust. See toetab lihaskoe vähendamise protsessi, suurendab treeningute efektiivsust, kiirendab lihaste taastumist pärast treeningut ja lükkab edasi väsimuse mõju.

Tri-kreatiintsitraat - või tsitrulliin - vähendab treeningu ajal väsimustunnet, taastab lihasvalu isegi paar päeva pärast treeningut. See toimib kataboolavastase ravimina - see vähendab lihaskoe lagunemist.

Kreatiinvesinikkloriid - see tähendab kreatiin HCL - on anaboolse toimega, toetab puhta lihasmassi moodustumist, suurendab keha tugevust ja efektiivsust. See toetab rasvkoe vähendamise protsessi, suurendab treeningute efektiivsust, kiirendab lihaste taastumist pärast treeningut ja lükkab edasi väsimuse mõju.

Kreatiinpüruvaat - kreatiini ja püroviinhappe kombinatsioon - toetab kasvu ja puhast lihasmassi, toetab lihaskoe vähendamise protsessi ja parandab keha efektiivsust.

Rohkem jõudu ja vastupidavust treenides
Rohkem fosfokreatiini lihastes suurendab meie energiapotentsiaali
Põhjustab veepeetust lihasrakkudes, luues ideaalse anaboolse keskkonna
Uuringud on näidanud, et kreatiini kasutavad inimesed on saavutanud lahja lihaskoe suurema kasvu kui need, kes pole seda kasutanud
Kreatiin osaleb aktiivselt meie glükogeeni sünteesis
Aitab vähendada keha rasva
Kiirendab pärast treeningut lihaste taastumisprotsessi
Viivitab keha väsimusprotsessi

SOOVITUSLIK KASUTAMINE: Üks portsjon 10 g (1,5 kulbi) lahustatakse 250-300 ml vees või mahlas. Trennipäevadel jooge pärast treeningut üks portsjon päevas. Trennivälistel päevadel jooge pärast ärkamist üks portsjon päevas.

100g kohta / portsjonite kohta% RWS
Kreatiini 5 vormi kompleks 63 g / 6300 mg
Kreatiinmonohüdraat 32 g / 3200 mg
tri-kreatiinmalaat 11 g / 1100 mg
Tri-kreatiintsitraat 10 g / 1000 mg
Kreatiinvesinikkloriid 5 g / 500 mg
Kreatiinpüruvaat 5 g / 500 mg
sellest kreatiini kokku 49,75 g / 4975 mg


ALLPOOL TOOME VÄLJA TUNTUD VÕISTLUSSPORTLASTE SOOVITUSED, MIS ON VÄLJA KUJUNENUD NENDE ISIKLIKE KOGEMUSTE KAUDU.


Kreatiini kasutamisest spetsiifilisemalt vastavalt eesmärkidele:


Jôuarendamiseks: 
Esimene nàdal kasutada 30g pàevas: 15 g enne hommikusööki  - segada  150 ml leige glükoosi vôi fruktoosiveega. (Sobib ka mesi) Lihtsüsivesik soodustab kreatiini imendumist lihasrakkudesse! Seega oluline moment,  mida just alati ei tehta max kasu saamiseks.
Teine 15 g samamoodi koos magusa joogiga KOHE peale jôutreeningut. 

Teisest nàdalast alates kui lihasrakud on nö kreatiiniga laetud, piisab selle taseme hoidmisest korra pàevas hommikusöögiga.


Selliselt kasutada minimaalselt KOLM kuud jàrjest. Siis kuu vahet ja korrata. 


Lühemaperioodilises nn kuurid ei anna erilist tulemust.  Kehas toimub vaid liigse vedeliku peetus ja jôuarengut toetavat efekti ei teki kuna jôuarendamises on üks kuu liiga lühike periood. 


Kuiva lihasmassi arendamiseks (kulturistid, fitnessid, fit-modellid, bikiinifitnessid jne):
Kasutamisperiood minimaalselt KUUS kuud - kuni aasta. Alljàrgnev kasutusjuhend tagab kuiva lihasmassi juurdekasvu kuid KOOS  koos vastava dieediga. 
5 g enne hommikusööki koos glükoosi vôi fruktoosi veega ja 5 g kohe peale kangitreeningut samuti magusa joogiga. 


Seda siis treeningpàevadel. Kui kangitreeningut ei ole siis ainult hommikune kogus  5 g. 


Selliselt kasutades ei seo kreatiin lihastes liigset vedelekku vaid teeb seda  sedavôrd kui palju on vaja lihastakkude valgusünteesi stimuleerimiseks. Ehk eesti keeles valkude omastamine paraneb. Valgud on aga rakkude peamine ehitusmaterjal. 


Vôistlejad- kulturism, fitness, bikiinifitness, bodyfitness ei peaks vôistlueelselt kreatiini kasutamisest loobuma liikveloleva vààrinfo kohaselt nagu hoiaks see vett nô nahavahel. Ôigesti planeeritud dieedi puhul on tulemus parim vôimalikest.

Kestvusalad:
Igapàevaselt  5 g samamoodi koos magusa joogiga enne hommikusôôki. Kasutusperiood pool aastat kuni aasta jàrjest või terve treeningettevalmistuse ja vôistlushooaja jooksul. Kogus ei seo kehas liigset vedelikku kuid teeb oma toimega taastumise kiiremaks.


Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile..