Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

POWER BAG DBX BUSHIDO  - 20 KG

POWER BAG DBX BUSHIDO - 20 KG

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: PB20

106,00 €

POWER BAG DBX BUSHIDO on üks universaalsemaid treeningseadmeid, mis võimaldab teil mitte ainult kujundada oma vormi, vaid aitab oluliselt kaasa ka jõu, seisundi ja vastupidavuse suurendamisele.


Erinevalt liivakottidest on jõukotid juba täidetud kindla kaaluni ja nende täidis on ühtlane, mis takistab tal treeningu ajal liikumast


Tunneta lihaseid, mille olemasolust sa ei teadnud!


Erinevalt tavalistest jõusaaliharjutustest, kus eraldate ainult valitud lihasrühmad, võimaldab POWER BAG-iga treenimine sügavaid lihaseid kaasates oma keha kuju ühtlaselt tugevdada ja vormida.


Tänu kompaktsele suurusele on POWER BAG ideaalne mitte ainult kodus või jõusaalis treenimiseks, vaid sobib suurepäraselt ka väljasõitudeks ja õues treenimiseks. Nii materjal, käepidemed kui ka õmblused on vastupidavad niiskusele, ilmastikutingimustele ja mustusele.


POWER BAG mõõtmed:
- Pikkus: 60 cm
- läbimõõt: 20 cmKõik käepidemed on täidetud spetsiaalse purunemiskindla ühendusega.
Kõik käepidemed on õmmeldud ülitugeva nailonteibiga, mille pukseerimisvõime on kuni 300 kg!


Kõik ülejäänud õmblused on valmistatud niiskuse ja ilmastikutingimuste suhtes vastupidavate südamikeermega, nii et seadet saab edukalt kasutada ka vabas õhus!POWER BAG Bushido on valmistatud väga tugevast spetsialiseeritud materjalist.


Kasutatav materjal koosneb koguni 7 kihist, mis tagab materjali väga kõrge tugevuse, tagades samas piisava paindlikkuse.