Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

SELF GREEN COFFEE  120 CPS

SELF GREEN COFFEE 120 CPS

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: SELF GREEN COFEE EXTRACT 120 CPS

Tavahind: 25,90 €

Soodushind 6,35 €

Rohelise kohvioa ekstrakt.

Roheline kohviuba sisaldab rohkelt aktiivseid ühendeid “klorogeenhappeid”, mis omavad tugevaid antioksüdatiivseid omadusi ning aitavad võidelda vabade radikaalide kahjustava toimega. Lisaks omavad klorogeenhapped stabiliseerivat toimet veresoonte funktsioonile ning reguleerivat toimet keharasvade ainevahetusele. Glükoosi (suhkru) sisaldus veres langeb ning organism hakkab tootma energiat lõhustades selleks maksas ladestunud rasvu.

Kontrollitud uuringud on näidanud, et rohelise kohvioa ekstrakti kasutamine 12 nädala jooksul aitab kaasa kaalukaotusele ja keharasva vähendamisele. Samuti on leitud, et klorogeenhapped aitavad langetada vererõhku inimestel, kellel esineb hüpertensiooni.

Röstimisprotsess muudab kohvioa keemilist profiili ning seetõttu sisaldavad Self rohelise kohvioa ekstrakti tabletid röstimata kohviube. Parimate rohelise toorkohviubade hoolikas valik tähendab, et saame kindlustada nende õrnade ühendite säilimise ning selle, et meie ekstrakt sisaldaks rohkelt looduslikul teel saadavaid klorogeenhappeid.

SELF Green Cofee puhas rohelise kohvioa ekstrakt on 2 korda päevas manustatav toidulisand, mis sobib inimestele, kes järgivad madala kalorsusega dieeti kaalulangetamise eesmärgil.

Rohelise kohvi ekstrakti kapslid ei sisalda kofeiini, mistõttu antud toode ei tõsta vererõhku ja ei kiirenda pulssi.

Kes peaks seda toodet kasutama?
Inimesed, kes soovivad kaalu langetada
Inimesed, kellel esineb hüpertensiooni
Inimesed, kellel esineb 2.tüüpi diabeeti

Doktor Oz'i Show - see on USA-s väga populaarne tervisesaade. Ühes oma saates rääkis doktor Oz rohelise kohvi ekstraktist ja selle kasulikust toimest kõhnumisele. Ta nimetas rohelist kohvi sõna otseses mõttes „ime-toiduaineks”, mis aitab paljudel kehakaalu langetada. Tema avaldus tugines uuringu tulemustele, mille viisid läbi mõned USA teadlased. Roheline kohv mitte ainult ei põleta keharasva vaid takistab keharasva edasist ladestumist.

2 kapslit (päevane annus) sisaldab 525mg rohelise kohvioa ekstrakti.
Soovitav 1 tbl korraga 2x päevas.

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.
Maaletooja: Relika OÜ, , tel 6616988 www.hcgym.eu , www.toidulisandid.ee

Detailid

Soovid kohe?
Tule Vana Narva mnt 22 ja osta!