Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

Real Pharm AMINO REST shot, bcaa ja glutamiini valmissegu 100ml

Real Pharm AMINO REST shot, bcaa ja glutamiini valmissegu 100ml

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: Real Pharm AMINO REST shot 100ml

1,90 €
Pärast treenimist lihaste maksimaalselt kiire regenereerimine võimaldab katabolismi peatada ja tagab lihasmassi efektiivse tõusu. Kui otsite kiire regenereerimise efektiivset meetodit, vastab Amino Rest Real Pharm kõigile teie ootustele ja võimaldab realiseerida iga treeningu eesmärki!
Amino Rest on parima kvaliteediga lisand, mis on mõeldud professionaalsetele sportlastele ja harrastajatele, kes on teadlikud oma kehade kujundamise protsessist. Tänu parima kvaliteediga hargnenud ahelaga aminohapete BCAA ja vahetute glutamiinide ühendusele tagab lisandi aktiivsust kohe ja tõhustab aktiivsete komponentide potentsiaali. Ainult Amino Rest sisaldab nii kõrge kvaliteediga ühendusi, mis sobivad teile ideaalselt!

Hargnenud ahelaga aminohapete ja glutamiini ainulaadne ja turul valitsev valem võimaldab aminohapete reservi kiiret ja efektiivset täitmist, mis on vajalik iga sportlase organismi nõuetekohaseks toimimiseks. Hargnenud ahelaga aminohapete BCAA ja glutamiini koosmõju võimaldab saavutada kiirelt pärast treeningut regenereerimise maksimaalset toimet, mis tagab massivse lihase täiusliku suurenemise. Nii BCAA kui glutamiin kindlustavad erakordselt efektiivse anti-kataboolse tulemuse ja tagavad õige ja kiirema valgusünteesi.
Organismi otseselt sünteesida ei saa hargnenud ahelaga seotud aminohappeid BCAA, mistõttu tuleb neid koos toiduga tarbida ja toit ei suuda enamikul juhtudel tagada BCAA kompleksi sobivat küllust ja organism suurte jõupingutuste koormus lisab bcaa ja glutamiini vajadust veelgi.

Toimeained 1 portsjoni (11,4 g) kohta:
L-glutamiin 5000mg

BCAA 5000mg
L-leutsiin 2500 mg
L-valiin 1250 mg
L-isoleutsiin 1250 mg

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.
Maaletooja: Relika OÜ, , tel 6616988 www.hcgym.eu , www.toidulisandid.ee