Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

SELF BCAA Pre-Workout 350g

SELF BCAA Pre-Workout 350g

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laost otsas

SKU: SELF Pre Workout BCAA 350g

Tavahind: 29,90 €

Soodushind 14,95 €

Pakendil 300g - õige netokaal 350g

SELF Pre Workout BCAA on magusainega toidulisand enne trenni tarbimiseks, mis annab energiat, kõrvaldab uimasuse, transpordib toitaineid lihastesse ning annab jõudu.
Toote eripäraks on väga suur BCAA osakaal võrreldes teiste trenniboosteritega.
Aitab suurepäraselt lõpuni vastu pidada ka kõige raskemates trennides. Tänu ülimadalale kalorsusele sobib ideaalselt kasutamiseks ka dieedi ajal.

Beta­Alaniin (4g) parandab sooritusvõimet kõigi piimhapet tootvate spordialade puhul ning aeglustab lihaste väsimist koormuse puhul. Beeta­alaniin on lihaskoe karnosiini sünteesi lähtematerjal. Lihaskoes on karnosiini põhiülesandeks puhverdada intensiivse lihastöö käigus tekkivaid vesinikioone, mis aitab aeglustada lihaskoe ph langust, lükates edasi väsimuse teket. Lühidalt öeldes blokeerib beeta­alaniin lihases piimhappe teket.
L­Arginiin (3g) on aminohape, millest organismis tekivad aktiivsed bioloogilised ühendid, põhiliselt agmatiin ja lämmastikoksiid (NO). Need on olulised figuuri vormimisel, funktsionaalse võimekuse parandamisel ning seksuaalse võimekuse säilimisel. Arginiin võimaldab lihaskoe varustatust adekvaatse hulga vere, hapniku ja toitainetega, samuti hõlbustab lihaskasvu, rasvkoe vähenemist ja erektsiooni.
BCAA (5g) tähistab hargnenud ahelaga aminohappeid ehk valiini, leutsiini ja isoleutsiini. BCAA aminohapped suurendavad nii jõudu kui ka vastupidavust suurte koormustega treenivatel inimestel.
L­lüsiin (2g) toetab lihaskasvu ja säilitab keha lämmastikutaset. Aktiivsele inimesel on lüsiini tarvitamine vajalik, kuna sellel aminohappel on märkimisväärne võime taastada keha. Lüsiin kontrollib rasvade osakaalu, kuna osaleb rasvhapete transportimises läbi rakumembraanide.
Betaiin (1,5g) soodustab radioaktiivsete ja mürkainete väljumist organismist. Betaiini aitab kaasa valgu ainevahetusprotsessides, tugevdab vere kapillaare, alandab vere kolesteroolisisaldust, parandab maksa ainevahetust.
Kofeiin (200mg) tõstab vaimset võimekust ja aitab tõrjuda uimasust füüsilise aktiivsuse ajal.

Üks portsion ehk 17g sisaldab
Beeta-Alaniin 4g
L-Arginiin 3g
L-Leutsiin 2,5g
L-Lüsiin 2g
Betaiin 1,5g
L-Isoleutsiin 1,25g
L-Valiin 1,25g
Kofeiin 200mg

Kasuta toodet 17g (1 mõõdulusikas) 15-20min enne treeningut

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.
Maaletooja: Relika OÜ, , tel 6616988 www.hcgym.eu , www.toidulisandid.ee