Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

Jooksulindi silikoonõli 250ml

Jooksulindi silikoonõli 250ml

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: Treadmill_lubricant_250ml K1/R1

19,90 €

100% silikoonõli määrib jooksulindi plaadi ja mati vahelist ruumi. Hea määrimine on esmatähtis, et jooksulint lint, mootor, laagrid ja muud kuluvad osad oleksid võimalikult head. Ka jooksutunne on parem määritud matil.

Õlil on hoolikalt valitud viskoossus, mis tagab pikaajalise ja kvaliteetse määrimise.

See õli sobib kõigile hooldatud jooksuradadele. Saab kasutada ka isemäärivatel (paagi) jooksulintidel. Määrimissoovituste saamiseks lugege kindlasti oma jooksulindi kasutusjuhendit.

Jooksurajal tuleks regulaarselt lisada õli. Üldreeglina tuleb määrimine alati läbi viia pärast umbes 25–40-tunnist töötamist. Olukorda tuleks regulaarselt kontrollida; kodukasutuseks üks kord kuus, kommertssaalides 2–4 korda kuus.

Õlitatuse olukorra kontrollimiseks toimige järgmiselt.
Proovige käsitsi ruumi mati ja plaadi vahel. Õli peaks mati ja laua pinnal tunduma õhuke libisev kile. Kui plaat on kuiv, lisage õli. Kui kahtlete, lisage õli.

Müüakse plastpudelis 250ml

KASUTUSJUHEND:
1. Tõstke mati serv üles, kus toimub jooksmine ja kõndimine
2. Asetage pudeli ots vaiba alla keskele, pigistades pudelit kergelt, tõmmates samal ajal vilet vaiba välisserva poole (õlijoon). Õli väljastatakse umbes 15 ml, mis on üks supilusikatäis
3. Korrake sama protseduuri teise poolega (st. Lisage kokku 15 ml + 15 ml õli)
2. Käivitage jooksulint vaiksel kõndimiskiirusel ja kõndige matil küljelt küljele, et õli laiali levida kõikjalt tasasele pinnale
3. Tehtud