Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

Treeningkava rinnaltsurumise arendamiseks

Treeningkava rinnaltsurumise arendamiseks

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: Surumise_treeningkava

Tavahind: 120,00 €

Soodushind 19,90 €

Soovid treeningkava rinnalt surumise arendamiseks, mis ka reaalselt töötab ja mille on koostanud maailmameister Timo Majuri ja maailmarekordi omanik alla 125kg kategoorias (särgita 231kg ja särgiga 330kg) 2013 aastal ning Euroopa meister rinnaltsurumise Jani Murtomäki tulemusega 420kg?

Kava on 3 kuuline täpselt paika pandud treeningtsükkel ja sobib neile, kelle rinnaltsurumise tulemus on 100-120kg ja sooviksid seda arendada 150kg-le vähemalt. Loomulikult on ka eraldi soovitused ja juhised, aga samas konkreetne ja puudub mõtetu blaa-blaa-blaa kilomeetripikkune jama, mis kedagi tegelikult ei aita.

Kava saadame Teile peale maksmist prinditud kujul 1-2 päeva jooksul ilma postikuluta.

NB! Kava pole mõeldud levitamiseks ja ettenäitamiseks kolmandatele isikutele ning on autoriõigustega kaitstud. Kuna teeme koostööd õigusbürooga OÜ Nordeum http://www.nordeum.eu/, siis seaduse rikkujaid ootab karistus vastavalt õigussüsteemile!

Kuidas see on üldse võimalik?
Kava autorid on seda ise oma südame ja teadmistega koostanud ja see sobib kõigile meestele kehakaalust sõltumata ja vanusepiirangus soovitavalt 17 kuni 47 eluaastat. Kui on staazikas treenija, siis vanusepiirang kuni 60 eluaastani.

Telli kohe ja pane kang liikuma, sest see on garanteeritud tulemus!