Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

TREENINGKAVA: SUPER VORM VANUSEST SÕLTUMATA

TREENINGKAVA: SUPER VORM VANUSEST SÕLTUMATA

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: Super vorm vanusest sõltumata

Tavahind: 9,90 €

Soodushind 0,00 €

On Teil aastaid juba omajagu, aga Te pole käega löönud, et saavutada vormis ja nooruslikum keha? Siis tellige see treeningkava, mis toetab Teie eesmärke 100%. Kava sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Kava lõpus on soovitused, mida jälgida, et Teie areng oleks stabiilne ja jätkusuutlik.


Treeningkava on paika pandud tuginedes viimastele teaduslikele uuringutele, siis on see parim investeering oma tervisesse ja keha arengusse! Kava saadame trükitud kujul Teile sobivasse kohta. Kindlasti aitab tulemustele kaasa korralik toitumine ja abiks sellele on toidulisandid meie veebipoes: valk, kreatiin, rasvapõletajad, massilisajad, aminohapped, eritooted jne.


NB! Kava pole mõeldud levitamiseks ja ettenäitamiseks kolmandatele isikutele ning on autoriõigustega kaitstud. Koostöös õigusbürooga OÜ Nordeum http://www.nordeum.eu/ ootab rikkujaid karistus vastavalt õigussüsteemile.


Soovite täiesti personaalset lähenemist, siis külastage Marko Toomingu personaaltreeningu lehte: https://www.facebook.com/your.fitness.body Parim saal treeninguteks on kindlasti Kesklinnas, HC GYM Tartu mnt 87D E-R 07:00:22:00 L-P 10:00-21:00 ja Lasnamäel, Linnamäe tee 91 E-R 07:00:22:00 L-P 10:00-21:00

Detailid

Igale telimusele on võimalik saada kaasa 1 tasuta toote. Kui lisate neid ostukorvi rohkem kui ühe, saadame siiski ainult ühe tasuta toote.