Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

ULTIMATE NUTRITION Chromium Picolionate 200mcg, kroom 100cps

ULTIMATE NUTRITION Chromium Picolionate 200mcg, kroom 100cps

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laost otsas

SKU: ULTIMATE NUTRITION Chromium Picolionate 200mcg 100cps

4,99 €
Kui teil on huvi säilitada veresuhkru stabiiln ja normaalne tase, võidelda süsivesikute stabiilse imendumisega ja toetades üldist kardiovaskulaarset tervist, võib kroomi igapäevane lisamine aidata selle vastu. Kontrollitud insuliinitootlikus aitab üldist südame-veresoonkonna heaolu toetada ja aitab säilitada normaalse veresuhkru taset. Nagu teised mineraalid, nagu kaltsium, on kroom - oluline mineraal, mida te omandate ainult toitudest või toidulisanditest, mida te võtate. Kroom on väga oluline, et aidata teie keha insuliini tööd parimal viisil.

Mõned inimesed ei pruugi oma dieedist piisavalt kroomi saada ja keha ei pruugi kroomi toidus piisavalt olla. Ultimate Nutrition® kroompikolinaat võib aidata.
"Pikolinaat" on tegelikult piikoliinhape, organismis juba esinev looduslik aine. Ultimate Nutrition® kroompikolinaadil on kõrge biosaadavus, mis muudab selle väga tõhusaks, kiiresti imenduvaks kroomi vormiks, nii et keha saab sellest olulisest mineraalist maksimaalse kasu.

Kroom on kõigile oluline. Kuigi keha toodab insuliini loomulikult, on kroom vajalik insuliini stabiilseks toimimiseks parimal viisil. Pärast söömist sekreteerib keha insuliini, mis aitab glükoosist vereringesse rakkudesse liigutada. Glükoosi kasutatakse energiaallikana rakkude poolt, et anda energiat mitmete eluliste funktsioonide jaoks. Kui me vananeme, väheneb meie kroomi tase, põhjustades väsimust.

Kroompikoliinaadi eelised on selle võime hoida metabolismi tervena. Teine kasu on parem süsivesikute ja rasvade ainevahetus, mis aitab kaasa kehakaalu ohjamisele ja kehakaalu langusele. Kroompikolinaat aitab samuti kaasa tervisliku kasvuhormooni funktsioone. Need, kes soovivad suurendada oma üldist tervislikku seisundit ja tervislikku seisundit, säilitades samal ajal terve kehamassi või kaalust alla võtta, peaksid kaaluma täiendava kroomi lisamist oma toitumisse ja selle teadlikku kasutamise alustamist.

1 kapsel sisaldab:
Kroom (Picolinate) 200mg 167%

KAsutage 1 kapsel päevas.

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.
Maaletooja: Relika OÜ, , tel 6616988 www.hcgym.eu , www.toidulisandid.ee