Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

Kasutatud HC PRO FITNESS STAIR MASTER

Kasutatud HC PRO FITNESS STAIR MASTER

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: used_hcpro_stairmaster

Tavahind: 4 990,00 €

Soodushind 3 490,00 €

Kasutatud kardioseade HC PRO FITNESS STAIR MASTER on varustatud kaheksa standardprogrammi ja kuue eriprogrammiga, et rahuldada klientide füüsilisi vajadusi erineva kiiruse ja rütmiga. Trepimasina kasutaja toodab seadmele ise elektrit, seega on eeliseks ka energiasääst, keskkonnakaitse ja spordisaaliomanik ei pahanda, sest seadmed ei suurenda elektriarvet, vaid hoiavad kulude arvelt tegelikult kokku rohkem, kui kliendid kasutavad trepimasinaid jooksulintide asemel. HC PRO trepimasin sobib spordikeskustesse, eratreeningstuudiotesse, meditsiinilise rehabilitatsiooni keskustesse ja parimatesse kodusaalidesse.

HC PRO Fitness Stair Master tekitab kehakaalule tuginedes vastujõudu (3-5 sekundit enne masina käivitamist, et kontrollida kiirust) ning seejärel hakkab generaator tekitama elektromagnetilist takistust, laeb seadmeid treenija enda kehaenergiaga, mitte keha liikumisseadmetega, parandades oluliselt treeningu efektiivsust.

Masina alumine serv on varustatud infrapunaandurisüsteemiga.
Ohutu kasutada:
Kasutaja jalad peatuvad automaatselt trepi serval, mis suurendab ohutust.

HC Pro trepimasina omadused:

1) Toodab treenija toodetud energiast vajaliku elektrienergia.
2) 8 takistustaset ja 6 eriprogrammi.
3) Energiasääst: 1 kW / päevas.
4) Pulsiandur on käepidemete sees.
5) Kahekordne infrapunaandurisüsteem on all.
6) Pudelihoidik.

Mõõdud: sügavus 1380 * laius 780 * kõrgus 2100 mm
Trepimõõdud: laius 23cm, kõrgus: 20cm
Kaal: 195kg
Maksimaalne kasutaja kaal: 200 kg!

Treppidest ronimine on olnud treeninguvõimalus juba pikka aega. Aastaid jooksid jalgpallurid ja teised sportlased staadionitel trepist üles ja alla.
Kuid selle asemel, et tugineda kodutreeningutele või välitreppidel ronimisele, saate ka neid samu eeliseid StairMasterilt.

Trepimasinad on olnud kasutusel alates 1980ndatest, kuid tehnoloogia on pidevalt paranenud. Aastate jooksul on lisatud selliseid funktsioone nagu pulsikell ja kalorite põletamise kalkulaator.

Treppidest ronimine tugevdab südant ja kopse - aeroobse vormisoleku võtmeid. Tugevamad kopsud võimaldavad Teil rohkem hapnikku hingata ja tervem süda võib hapnikku sisaldavat verd tõhusamalt pumpada kõikidesse lihastesse ja elunditesse. Kõik see tagab ka parema vastupanu ja taastab teid ka kiiremini treenides.

HC Pro trepimasin on võimas ja tõhus vahend kehakaalu langetamiseks või oma praeguse kehakaalu säilitamiseks. Pooletunnine treening põletab vähemalt 180 kuni 260 kalorit - või rohkem! Sõltuvalt Teie kehakaalust ja treeningu intensiivsusest.
Lisaks südame eelistele tugevdab StairMasters Teie keha, mis on kasulik ka Teie luudele.

Kuna StairMasteri kasutamine nõuab kogu ronimise vältel jalgade tasakaalustamist, annab see ka Teie tugilihastele koormuse.
Tugevamad tugilihased aitavad parandada rühti, hoida ära alaseljavalusid ja vähendada vigastuste ohtu.

Kehakaalu suurendavad harjutused - näiteks trepist üles ronimine, võib aidata vähendada osteoporoosi riski ja ravida seda, kui see Teil juba diagnoositud on. Luud on elav kude ja treppidest ronimine aitab luumassi suurendada. See on eriti oluline vananedes, kuna loomulik luukadu tavaliselt suureneb vananedes. Samuti tarbige piisavalt D-vitamiini ja kaltsiumi.
Reie nelipealihas on lihasrühm, millel on reie esiosas neli lihast. Need lihased on istumisasendist tõusmisel hädavajalikud - lisaks kõndimisele ja jooksmisele. Nad painutavad ja aitavad sirutada põlve, nii et tugevdate neid lihaseid iga kord, kui astute ühelt jalalt teisele.
Tuharalihased asuvad tagumiku juures ja on keha tugevaimad lihased. Nende põhiülesanne on puusade ja reite liigutamine, nii et trepist üles ronimine on tulemuslikult koormus. Sel põhjusel kasutavad nii Bikini Fitnessi võistlejad kui ka teised sportlased ja kulturistid jõusaalides regulaarselt trepimasinaid.
Kes ei tahaks endale ümarat ja prinki tagumikku?

Lisaks südame versoonkonna ja jõu positiivsetele külgedele on HC Pro trepimasina kasutamine hea paljudeks teisteks eesmärkideks, sealhulgas vaimse tervise jaoks. Peamiselt teatakse seda peale treeningut tekkinud hea- ja rahulolutundena.
Põlvede tugevdamine vähendab liigeste koormust, mis aitab vähendada valu artroosi korral. StairMasteri kasutamist peetakse turvalisemaks ja paremaks harjutuseks võrreldes kõval pinnal jooksmisega.

Trepist üles tõustes vabastab keha endorfiine, mis toodavad ajukemikaalidest heaolu ja parandavad meeleolu ning vähendavad stressitaset. StairMasteri treeningu lõpus võite tunda end kurnatuna, kuid tunnete end tänu oma tehtud treeningule hästi.

Kuna StairMasteri kasutamine pakub suurepärast kardiotreeningut, tugevdades samal ajal alakeha lihasgruppe, saate tõesti ühe harjutuse tegemiseks kuluva aja jooksul kaks harjutust. Seetõttu võtab uue treeningprogrammi tulemuste nägemine ja tunnetamine vähem aega.

Südametervise parandamiseks soovitab Ameerika Terviseagentuur 150 minutit nädalas mõõduka intensiivsusega aeroobset treeningut. See tähendab, et viis 30-minutilist treeningut StairMasteriga mõistliku kiirusega nädalas. Nädala või kahe jooksul peaksite ka tundma, kuidas jalad tugevnevad ja vastupidavus paraneb.

Kui te pole regulaarselt treeninud, proovige seda esimestel päevadel 5 või 10 minutit ja vaadake, kuidas te ennast tunnete. Seejärel pikendage oma treeningu aega ja suurendage kiirust.
Kuigi areng eriti alguses on vapustav ja selle tulemused paranemisel siiski unustage puhkepäevi pidada. Väga hea mõte on välja töötada
tööpäevahommikuti enne tööle või kooli minekut ja terve nädalavahetuse pühendamine perele ja sõpradele.

Kui olete Soomes käibemaksukohustuslasena registreeritud ettevõte, saate selle seadme ka maksuvabalt.
Kohaletoimetamine Soome välisukse juurde 99 eurot.
Järelmaksuga tasumise võimalus. Esimene osamakse on 1000 eurot ja lõpp 500 eurot kuus.
Treppide masinad on piiratud 9 tükiga.
Päringud: info@hcgym.fi

Hind ilma maksudeta = Tavahind jagatud 1,2-ga.
Märge! Seda kasutatud trepimasinat saab iga päev testida Tallinna HC GYM spordisaalides. Saadaval on DEMO trepimasinad
2 tükki.