Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 6 616 988  (E-L 10-21)

XBAG - raskuskott 1-40 KG

XBAG - raskuskott 1-40 KG

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: XB

Tavahind: 75,00 €

Soodushind 60,00 €

X Bag on funktsionaalseks treenimiseks kasutatav seade, mis on suunatud kogu keha ühtlasele tugevdamisele.


Sellise treeningu peamine eelis on paljude lihasrühmade kaasamine treeningu ajal - sealhulgas sügavad lihased, mida traditsiooniliste jõusaalitreeningute ajal ei treenita.
X Bag kasutamisega treenimine võimaldab teil kiiresti parandada oma üldist füüsilist seisundit ja arendada sportlikku kuju.


X Bag võimaldab tänu oma väiksusele ja laiale kehakaalu reguleerimisele tõhusalt treenida kõiki lihasgruppe.
Tänu kehakaalu reguleerimise laiale vahemikule (vahemikus 1 - 40 kg) saate ise otsustada, kas teie sooritatavad harjutused on keha vormimiseks (väiksemad raskused) või lihasmasside suurendamiseks (suuremad raskused).


Kui teil pole jõusaalis aega regulaarseks treenimiseks või soovite oma praegust treeningut jõusaalis täiendada, on teie jaoks seade XBag.

Reguleerimine
X Bag kaal, erinevalt traditsioonilistest kettlebellidest, võimaldab teil kaalu vabalt reguleerida vahemikus 1-40 kg, tagades treeningu edenemise ilma vajaduseta uusi raskusi osta
Ohutus
X Bagiga saate kodus turvaliselt treenida, muretsemata oma põranda pärast. Seade on valmistatud pehmest materjalist, nii et isegi selle kõrgelt kukutamine ei kahjusta teie põrandat.
Treeningumugavus
X Bagil on mugavad ja meeldivad käepidemed, mis erinevalt malmist käepidemetest ei ärrita käsi.
X Bag on valmistatud väga tugevast mitmekihilisest materjalist, millest valmistatakse Bushido boksikotte, mida peetakse turul kõige vastupidavamateks boksikottideks.


Kasutatav materjal on ilmastikutingimustele vastupidav ja kergesti puhastatav. Isegi kui eelistate välitreeninguid, võite olla kindel, et seade ei kahjustata ega määrdunud.


Kõik õmblused on valmistatud väga vastupidavate südamikniitidega, mis on vastupidavad kahjustustele ja niiskusele. Trimmimise täiendav kasutamine tagab õmbluste täiendava kaitse mehaaniliste kahjustustega kokkupuutunud kohtades.


X Bag on varustatud kahe purunemiskindla ja mugava käepidemega. Seadme sisemine struktuur töötati välja nii, et kaitsta käepidemeid purunemise eest ka raskete koormuste kasutamisel.


Seadmel on 3 sisestust,  - saate need täita mis tahes täiteainega (nt liiv, kruus jms). Saab täita erineva kaaluni, mis võimaldab teil koormat tõhusalt muuta. Instrumendi maksimaalse kaalu saavutamiseks võite kasutada kõiki kassette samaaegselt. Kui teile meeldib õues treenimine või soovite reiside ajal vormi hoida, ei pea te reisima raske pagasiga, sest seadme saab kohapeal uuesti täita üldkasutatavate täiteainete abil.


XBAGi tehnilised parameetrid:
Materjal: kihiline plavil
Tühjade kassettide arv komplektis: 3
Tühja instrumendi kaal: umbes 1 kg
Maksimaalne koormus: umbes 40 kg
Mõõtmed
Läbimõõt: 27 cm
Kõrgus: 18 cm (külgseina kõrgus ilma käepidemeteta
Lisade läbimõõt: umbes 26 cm